Inzerát již není k dispozici

Smart Contact s.r.o.

Specialista (m/ž) zákaznického servisu - bez prodeje

Jsme mladá a dynamická firma, která působí v oblasti telemarketingu a obchodu. Nyní otevíráme nové retenční a verifikační oddělení a hledáme někoho, kdo nám to pomůže rozjet. Těšíme se na tebe!

Co ti můžeme nabídnout?

  • Máme pro tebe výdělek okolo 25 000 Kč (v čistém)
  • Sídlíme v nových kancelářích v centru Brna
  • Budeš mít notebook a mobil i k soukromým účelům
  • O víkendech se u nás nepracuje, takže si volno užiješ podle sebe
  • Čeká tě občerstvení na pracovišti, chill zóna a skvělá káva po celý den
  • Velké plus je naše super parta, která ti bude oporou
  • A mnohem víc!

Jaká je náplň práce?

  • Komunikace se zákazníky a kontrola smluv bude tvým denním chlebem
  • Pokud někdo bude chtít smlouvu ukončit, bude tvým úkolem ji zachránit
  • Také budeš úzce spolupracovat s našim back office oddělením

Jak si tě představujeme?

  • Pokud máš nějaké zkušenosti ze zákaznického servisu, tak se ti budou hodit, ale není to podmínkou
  • Naopak bez komunikačních a argumentačních schopností se neobejdeš
  • Máš základy práce na PC

POKUD TĚ NABÍDKA ZAUJALA, TAK SE NÁM OZVI. RÁDI SE S TEBOU SETKÁME A POPOVÍDÁME SI. BUDEME SE TĚŠIT.