Inzerát již není k dispozici

Vedoucí provozu na HPP pro Brno a okolí - nabídka zaměstnaneckých benefitů

Jste přirozená autorita, dokážete reagovat na změny? Pokud ano, připojte se k největší, úklidové společnosti v ČR, která Vám nabízí stabilní pozici:

OBJEKTOVÉ VEDOUCÍ/VEDOUCÍ PROVOZU

Místo práce: Brno a okolí (bydliště: Brno, Brno - venkov)

Co Vás čeká: *koordinace úklidových pracovnic, *rozvrh směn, *komunikace se zákazníkem, kontrola zakázek v daném okolí, a další

Požadavky:

  • vítáme zkušenosti na obdobné pozici,
  • organizace práce,
  • samostatnost,
  • min. vyučena,
  • cit pro pořádek,
  • základní znalosti s PC,
  • ŘP sk. B - aktivní řidička

Nástup: ihned/dohodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzda: 25 000 Kč/měs.
  • firemní vozidlo
  • jistotu a podporu celého týmu
  • příplatky,
  • stravenky,
  • firemní telefon
  • multisport card,
  • zvýhodněný mobilní tarif, včetně rodinných příslušníků,
  • prostor pro seberealizaci, a další...

Úvazek: plný, na 8 hod./den - bližší informace poskytneme u osobního setkání

Pokud Vás pozice oslovila, zašlete nám váš profesní CV.

Děkujeme a budeme se těšit na Vaše reakce.