Zkuste jít nabrigadu.info ?

Největší výběr kvalitní práce, zaměstnání, příležitostí a volná místa pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

NaBrigádu.info
HRportals.cz s.r.o.
Zadarmo v Google play
Nainstalovat

Inzerát již není k dispozici

Kuchař/ka

teakhouse U Starýho Billa (v provozu již od r. 1998!!!) hledá kolegu s chutí a zápalem pro gastronomii, na pozici kuchařka/kuchař.

Náplň práce:

příprava polévek, příloh, dezertů atp.

Požadujeme:

Vyučení v oboru nebo prokazatelnou praxi

Chuť učit se

Týmového ducha

Nabízíme práci ve stabilní společnosti s přátelským kolektivem, možnost poznávat nové a prvotřídní suroviny a trendy, firemní benefity. Plat 38000 – 48000. Možnost profesního růstu – posunu na vyšší pozici s lepšími platovými podmínkami. V případě zájmu posílejte CV.

Odpovědět na inzerát Odpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)

Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů