Zkuste jít nabrigadu.cz ?

Operátor výroby - až 28.500 Kč

Pro jednoho z nejlépe hodnocených zaměstnavatelů v Brně hledáme muže a ženy na pozici operátor výroby.

Náplň práce

  • jednoduchá práce ve výrobě,
  • nejedná se o práci u pásu,
  • garantovaná mzda od 24.400 Kč/měsíc,
  • volné víkendy,
  • prohlídka výrobní haly před nástupem,
  • výběr z 5 druhů obědů a večeří za 26 Kč.

Co od Vás očekáváme

  • všechno Vás naučíme během jednoho dne,
  • práce není pořád stejná - každý den můžete být na jiném pracovišti,
  • práce na 3 směny (ranní, odpolední, noční),
  • dobrý zdravotní stav a chuť do práce.

Co Vám nabízíme

  • svoz zdarma,
  • nejedná se o práci na pásu,
  • klimatizované prostředí,
  • zdarma nápoje na pracovišti.