Inzerát již není k dispozici

CZ PEOPLE s.r.o.

Kompletace elektroniky - JEN 3 DNY V TÝDNU

Máte zájem pracovat pro stabilní společnost, která je jednou z nejuznávanějších ve svém oboru? Pro nadnárodní společnost, která kompletuje počítače, notebooky, servery a další elektroniku hledáme nové kolegy na montáž a balení.

Co Vás čeká

  • kompletace jednotlivých PC součástek,
  • manuální práce na výrobní lince.

Místo výkonu práce: Brno-Modřice, Brno-Slatina

Pracovní doba: od neděle do úterý NEBO od středy do pátku (vždy 6:00-18:00)

Co od Vás očekáváme

  • výuční list/SŠ,
  • spolehlivost,
  • pečlivost,
  • manuální zručnost,
  • zkušenost z výroby,
  • čistý výpis z RT.

Co Vám na oplátku nabízíme

  • nástupní mzda od 22 000 Kč/měsíc,
  • bonus až 1500 Kč,
  • příplatek za přesčas 43-100 %,
  • 3,5 dne dovolené navíc při dlouhodobé spolupráci,
  • práce vždy v neděli, pondělí a úterý nebo středa, čtvrtek a pátek 6:00-18:00,
  • příplatky za práci v noci, svátky a práci ve ztíženém prostředí a jiné,
  • pracovní smlouvu na rok,
  • zaškolení,
  • stravenky v hodnotě 80 Kč + firemní jídelna,
  • moderní a čisté pracovní prostředí,
  • možnost kariérního růstu.

V případě Vašeho zájmu nebo pro více informací zašlete životopis a kontakt. Ozveme se Vám a domluvíme si pohovor na naši pobočce.