Zkuste jít nabrigadu.cz ?

Pracovník údržby zeleně s ŘP sk. C - Brno - nástup ihned

Zajímáte se o ekologii a zpracování odpadů? My ano. Odpady využíváme jako zdroje pro budoucnost a chráníme tak omezené zdroje přírodní.
Přidejte se k nám a my Vám ukážeme jak na to.
Pojďte pracovat pro společnost, která má vizi.

Co Vám můžeme nabídnout?

jistoty - stabilní zaměstnání a pravidelnou výplatu vždy do 15. dne v měsíci

firemní kulturu zakládající si na férovém jednání a respektu

nástup Vám umožníme ihned, pokud to bude možné z Vaší strany

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

letní a zimní údržba (údržba zeleně, chodníků, komunikací,…)

péče o svěřenou techniku

Jaké jsou naše požadavky?

ŘP sk. B, C podmínkou

zkušenosti s řízením nákladních vozidel

profesní průkaz řidiče, karta řidiče a psychotesty jsou výhodou

spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost

Další informace o pozici:

práce na hlavní pracovní poměr (pracovní smlouva)

pracovní úvazek: 8 hodin/den, pružná pracovní doba

benefity: 25 dní dovolené, stravenky, příspěvky na penzijní připojištění, pojištění odpovědnosti, zvýhodněné volání u firemního operátora, firemní akce, firemní soutěže, kafetérie, a další

nástup ihned

V případě Vašeho zájmu prosím pošlete reakci na tuto pracovní nabídku prostřednictvím odpovědního formuláře.

Děkujeme za Váš zájem.