Inzerát již není k dispozici

Výzkumný ústav stavebních hmot, a.s.

Zámečník / pomocný technik (vhodné i pro absolventy)

Výzkumný ústav stavebních hmot, a.s. hledá kolegu do vývojových dílen. Nabízíme zajímavou práci na pozici zámečník / pomocný technik.

Kvalifikační požadavky:

  • vyučen v technickém oboru
  • manuální zručnost, spolehlivost

Výhoda nikoliv podmínka:

  • praxe ve strojírenské výrobě
  • svářečský průkaz CO (TIG)
  • znalost obsluhy obráběcích zařízení
  • znalost čtení a orientace ve výkresové dokumentaci

Pracovní náplň:

  • výroba přípravků, forem a zařízení v oblasti výzkumu a jejich oprava
  • příprava dílů dle požadavků technologie výroby
  • sestavení - svaření výrobku dle výkresové dokumentace

Nabízíme:

  • práce na plný úvazek, pružná pracovní doba
  • pracovní smlouvu na  rok, poté  na dobu neurčitou
  • po zkušební době a po roce práce náborový příspěvek 5000 Kč
  • firemní jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené + 3 sick days
  • příspěvek na závodní stravování