Zkuste jít nabrigadu.cz ?

Kde hledáte?

Jakou práci?

Všechny Hledat
Město práce
další města méně měst
Vytisknout

Výrobní operátor/ka Modřice - BONUS 60.000 Kč

Hledáme šikovné operátory/ky výroby do výrobní haly v Modřicích. Firma se zabývá výrobou a montáží elektromotorů

Co Vás čeká

  • obrábění
  • montáž
  • testování (v případě elektro vzdělání - měření na elektrických testerech a zařízeních)
  • kompletace jednotlivých dílů motoru

Požadujeme

  • manuální zručnost a přesnost
  • schopnost pracovat ve stoje
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu (od pondělí do pátku)
  • trestní bezúhonnost

Co Vám můžeme nabídnout

  • ​sign-on bonus po zkušební době 60.000 Kč!
  • odměna za doporučení kamaráda (60.000 Kč)
  • výbornou dostupnost! Autobus CTP z Brna ZDARMA
  • práci v nehlučném a čistém prostředí
  • možnost zvyšování kvalifikace (CNC, elektro)
  • mzdové ohodnocení dle zkušeností (od 21.000 Kč)
  • bonusy
  • pravidelné půlroční navyšování mzdy

V případě zájmu o tuto nabídku, nám prosím zašlete Váš životopis a kontakt. Ozveme se Vám a domluvíme si termín setkání!