Inzerát již není k dispozici

Mergon Czech s.r.o.

Mechanik údržby

Co vás čeká

  • Zodpovědnost za bezproblémový chod strojů a zařízení
  • Údržba strojů a zařízení dle plánů údržby
  • Diagnostika a analýza závad a jejich předcházení
  • Odstraňování poruch na zařízeních a vedení s tím související administrativy
  • Kontrola a výměny olejů a maziv
  • Zámečnické a svařečské práce

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Vzdělání: SOU technického zaměření
  • Zkušenosti s opravami a údržbou strojů a zařízení - praxe na obdobné pozici min. 1 rok
  • Znalost hydraulických a pneumatických systémů a výkresové dokumentace
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Manuální zručnost
  • Samostatnost, pečlivost, ochota učit se, časová flexibilita
  • Svařecký průkaz výhodou

Co vám můžeme nabídnout

  • Rodinné a přátelské pracovní prostředí
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Mimořádná odměna až do výše 13. mzdy, roční navyšování mzdy
  • 6 dní dovolené navíc nebo možnost čerpat benefity z oblasti zdraví, kultury, sportu, relaxace, vzdělávání nebo cestování, stravenky a dotované jídlo
  • Odborné kurzy a kariérní rozvoj
  • Firemní večírky a pravidelné akce pro zaměstnance