Inzerát již není k dispozici

SECURITY CENTRUM SLUŽEB s.r.o.

Strážný/Detektiv na prodejně - BRNO.115 Kč/hod

Přijmeme zaměstnance na ostrahu obchodních jednotek v Brně.

Náplň práce:

- detektivní pochůzková činnost
- zajištění ostrahy a ochrany majetku
- dodržování daných bezpečnostních předpisů
- zadržování osob páchající trestní činnost

Požadujeme:

- věk min. 18 let
- trestní bezúhonnost
- aktivní a slušné vystupování
- komunikativnost, pracovní morálku a spolehlivost

Nabízíme:

- práci ve stabilní společnosti
- nástupní mzda od 115 Kč/hod
- finanční bonusy za záchyty
- možnost týdenních záloh
- možnost platového a kariérního růstu
- nástup možný ihned na DPP / i HPP
- plánování směn dle dohody (7:00-21:00, 9:30–18:00 nebo 12:30-21:00).