Inzerát již není k dispozici

Skladník/skladnice – mzda 24.500 až 26.500 Kč

NOVIKO s.r.o. je součástí skupiny Covetrus, která je přední světovou společností poskytující produkty, technologie i služby pro péči o zdraví zvířat a domácích mazlíčků. Covetrus podporuje úspěšný rozvoj podnikání veterinárních lékařů, obchodů s chovatelskými potřebami i dalších subjektů v tomto oboru. Společnost Covetrus s mateřskou centrálou v USA zaměstnává přes 5.000 zaměstnanců ve 25 zemích světa.

Chcete pracovat pro zaměstnavatele, který si bude vážit Vaší práce? Pak pracujte pro Noviko! V našem „zaběhnutém“ skladu v Brně-Medlánkách přijmeme nové posily s nástupem ihned nebo dle domluvy. Nemáte zkušenost se skladem? Nevadí. Jsme fajn parta a rádi zaučíme.

Co bude Vaším úkolem?

  • Naskladňování a vyskladňování zboží přes čtečku čárových kódů, která Vás jednoduše navede, kde zboží hledat nebo kam jej uložit.
  • Příprava, balení a kontrola vychystaného zboží.
  • S jakým zbožím se budete setkávat? Krmiva, pamlsky a chovatelské potřeby nejen pro čtyřnohé mazlíčky.

Co od Vás očekáváme?

  • Ochotu pracovat ve dvousměnném režimu. Pro konkrétní představu:
    • Ranní směna: Po až Čt 6:00 - 14:15; Pá 7:00 - 19:00
    • Odpolední směna: Ne 17:00 - 23:00, Po až Čt 13:45 - 23:00
  • Pokud by vám tento režim nevyhovoval, můžeme se pobavit o možnosti brigády.
  • Čistý rejstřík trestů a základní znalost práce na PC.
  • Být zdravotně „fit“. Práce ve skladu obnáší manipulaci se zbožím do 15 kg, což zvládnou ženy i muži.

Co Vám nabízíme?

  • Nástupní mzdu podle zkušeností 24.500 - 26.500 Kč/měs.
  • Půlroční bonus v hodnotě až 9.000 Kč vyplácený v dubnu a říjnu.
  • Stravenkový paušál nebo stravenky v hodnotě 100 Kč a možnost výběru poskytovatele ze společností Lidl a Sodexo.
  • Dny dovolené navíc, při nástupu 24 dní a po prvním odpracovaném roce 25 dní.
  • Placené volno na Vaše narozeniny.
  • Dobrou kávu na pracovišti zdarma.
  • Slevy na zboží z našeho sortimentu.
  • Příspěvek při svatbě nebo narození dítěte.
  • Pracovní poměr na 1 rok s možností přechodu na dobu neurčitou.
  • Firemní akce, v létě grilovačka a zimě vánoční večírek (když situace povolí).
  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní české společnosti s mezinárodním zázemím a přátelskou firemní kulturou.

Máte chuť se dozvědět více? Pak rozhodně zašlete životopis! Těšíme se.