Zkuste jít nabrigadu.info ?

Největší výběr kvalitní práce, zaměstnání, příležitostí a volná místa pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

LEKTOR/LEKTORKA VÝUKOVÝCH PROGRAMŮ V LAMACENTRU HÁDY

Přijmeme novou posilu do lektorského týmu Lamacentra Hády. Hledáme srdcaře, který má rád přírodu, zvířata i lidi, zajímá se o vzdělávání dětí i dospělých, a je ochotný vypomoct například i při sklizni sena či jiných terénních pracech.

 Náplní práce nového kolegy bude vedení výukových programů pro děti, péče o návštěvníky o víkendech, vedení skupin do výběhů a výklad, občasná výpomoc při údržbě chráněných území či areálu.

Pracovní náplň :

- vedení zážitkových a výukových programů se zvířaty pro děti a dospělé (pondělí - pátek)

- vedení víkendového provozu v Lamacentru Hády, průvodce pro skupiny návštěvníků

- občasná práce v terénu - péče o chráněná území, sklizeň sena

Požadujeme:

· ukončené středoškolské vzdělání

· výborné komunikační schopnosti

· spolehlivost, zodpovědnost, empatii

· časovou flexibilitu - možnost pracovat i o víkendech

· schopnost týmové spolupráce

· kladný vztah k přírodě a zvířatům

· zkušenosti s prací s dětmi

Výhodou:

· probíhající či dokončené studium pedagogického směru

· angličtina či jiný jazyk na komunikační úrovni

· řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

· práci na HPP, poloviční úvazek, na dobu určitou

· začátek směn IHNED

· kreativní a smysluplnou práci s dětmi z MŠ a ZŠ v přírodním prostředí

· práci i o víkendech, zajištění péče o návštěvníky

· spolupráci v příjemném a přátelském kolektivu

· nevšední, pestrou práci v přírodním prostředí s jedinečnými zvířaty