Zkuste jít nabrigadu.info ?

Největší výběr kvalitní práce, zaměstnání, příležitostí a volná místa pro všechny
. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

Zkuste jít nabrigadu.info ?

Největší výběr kvalitní práce, zaměstnání, příležitostí a volná místa pro všechny
. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

Zahradnice zahradník na SPP/SPČ a následně VPP/HPP


Firma zabývající se zahradnickou činností hledá seriozní zájemce o dlouhodobou (občasnou i pravidelnou) smluvní spolupráci v oboru.

Podle zkušeností, schopností a možností vlastní dopravy na různá pracoviště v průběhu roku bude uzavřena jedna z optimálních forem spolupráce, cílem však je dlouhodobá spolupráce a zaškolení ve specializovaných činnostech, ať již víceméně manuálních nebo i projekčně-organizačních. Zájem mám o člověka s citem pro ošetřování půdy a rostlin se smyslem pro hospodárnost, účelnost a ekonomiku operací, pro které budu dobudoucna vyžadovat samostatný přístup.

Odměna je naprosto závislá na zručnosti a efektivitě, která se projeví zejména zvládnutím zdánlivě primitivních prací s minimálním úsilím a vedlejšími náklady.

Počáteční forma spolupráce je možná např. na smlouvu o provedení práce nebo pracovní činnosti (vhodné při studiu, MD, důchodu), kterou následně lze po dohodě pokračovat formou vedlejšího či hlavního prac. poměru. Důležitý bude zájem o rozvíjení se v oboru zahradních úprav, praktické ekologie, pěstování rostlin, sklizně a úpravy užitkových rostlin (zejména plodů), údržby exteriéru staveb. Vzdělání nebo probíhající vzdělávání v oboru vítáno. Upřednostním zájemce o ekologické zemědělství a zahradnictví. Spolupráci na živnostenský list umožním pouze po vzájemné dohodě a oboustranném ujednání.

Termíny lze dohodnout již od 1 prac. dne v týdnu v rozsahu min.4 hodin, jak na stálá pracoviště, tak na výjezdy po kraji.

Předností je možnost vlastní dopravy nebo přiblížení k trase výjezdu, což vyplyne až po zaslání stručného životopisu nebo dopisu s Vaší motivací a možnostmi, které uveďte již před telefonickým kontaktem do odpovědi na tento inzerát, prosím. Na pouhé odkliknutí a zvolení univerzální předepsané odpovědi tohoto serveru nebude brán zřetel!

Odpovědět na inzerátOdpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)
Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Ano, chci dostávat podobné nabídky emailem.
Poslat kopii odpovědi na můj email.

Odeslat odpověď
Odpovědí na tento inzerát souhlasím s všeobecnými obchodními podmínkami.
Mzda: 120-250 Kč/hod.
Vloženo: 19.03.2022 | 10:18 hod.
Termín: co nejdříve
Vhodné pro: Všechny
Místo práce: Čáslav
Druh práce: Zahradník
Vložil: Brázda Jiří
Štítky:
Mgr. Jiří Brázda
Mgr. Jiří Brázda
Brázda Jiří

Fotografie pracoviště