Zkuste jít nabrigadu.info ?

Největší výběr kvalitní práce, zaměstnání, příležitostí a volná místa pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

NaBrigádu.info
HRportals.cz s.r.o.
Zadarmo v Google play
Nainstalovat

Inzerát již není k dispozici

Práce pro nezávislé ženy.

Chcete přispět do rodinného rozpočtu nebo chcete být finančně nezávislá?

Nabízím práci u české rodinné firmy, je na trhu již 21 let a svojí obchodní činnost vykonává ve 4 státech.

 Zaměřujeme se na zdravý životní styl, bylinky a TČM.

!!!Pouze pro vážné zájemce se vztahem k tématu zdraví!!!

Jedná se o jednoduchou administrativní práci s Notebookem (PC nebo chytrým telefonem).

Vaše náplň práce: -vyřizování slevových kartiček,

                             - klientský servis (poradenství),

                             - propagace - sdílení našeho e-shopu, propagace našich přírodních produktů

Vy neprodáváte, jen propagujete, prodává, fakturuje a balí firma.

Co vám může nabídnout firma OKG:  - bezplatné členství

                                                             - kurzy a školení on-line zdarma

                                                             - práce z domova

                                                             - pružnou pracovní dobu

                                                             -  přátelský  a podporující kolektiv

                                                             - pravidelný příjem podle vaší odvedené práce

                                                                 (štědrý systém odměňování)

Vhodné pro ženy nad 25 let, životní zkušenosti jsou vítány.

O bližší informaci si piště na: karolina.kopeckova zav. atlas.cz

(v odpovědi prosím uveďte své jméno, věk, bydliště a telefonní číslo)

členství zdarma

Odpovědět na inzerát Odpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)

Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů