Zkuste jít nabrigadu.info ?

Největší výběr kvalitní práce, zaměstnání, příležitostí a volná místa pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

Zkuste jít nabrigadu.info ?

Největší výběr kvalitní práce, zaměstnání, příležitostí a volná místa pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

Zpět přehled prací

Co tak si přivydělat s bylinkovými výrobky?


Voní Vám bylinky a chcete si s nimi i přivydělat? Rozhodla jsem se posílit svůj tým o několik šikovných lidí, ale neberu každého. Lépe ženy,věk nad 25 let, cílevědomé, komunikativní, empatické, příjemného vystupování. Jedná se o síťový marketing s bylinkovými výrobky české prosperující firmy, 21 let na trhu. Jde o pomoc novým lidem s registrací, zaškolování nových lidí, zdravotní poradna. Pracujete jako poradce zdraví. Z počátku jde o přivýdělek, později téměř každá maminka po MD už nehledá práci. Potřebujete připojení k internetu a SKYPE, chytrý telefon nestačí, je třeba noťas nebo PC.

U nás naleznete druhou rodinu se vší podporou, registrace a zaškolování zdarma, veškeré techniky se naučíte,vynikající kolektiv stávajících lidí, výdělek neomezený. Do odpovědi, prosím, uveďte své plné jméno, telefon a odkud jste. reg. link: www.OKG-fit.cz/AnPa

Odpovědět na inzerátOdpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)
Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Ano, chci dostávat podobné nabídky emailem.
Poslat kopii odpovědi na můj email.

Odeslat odpověď
Odpovědí na tento inzerát souhlasím s všeobecnými obchodními podmínkami.
Mzda: 200-2 000 Kč/hod.
Doporučeno
Vloženo: 02.11.2022 | 21:42 hod.
Termín: ihned
Vhodné pro: Všechny
Místo práce: Celá ČR
Druh práce: Poradce
Vložil: Paclová Anna
Kontakt:
Štítky:

Fotografie pracoviště