Inzerát již není k dispozici

Operátor/ka provozu (divize úklid) - České Budějovice

Společnost Bartoň a Partner Facility s.r.o., hledá do svého kolektivu kolegu/kolegyni na pozici: operátor/ka provozu (divize úklid).

Náplň práce:

  • nábor zaměstnanců
  • zodpovědnost za zajištění provozní činnosti
  • odpovědnost za kvalitu služeb, jednání s představiteli klientských firem
  • vedení zaměstnanců, plánování práce podřízených
  • sledování nákladů a efektivnosti nápravných opatření

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost na obdobné pozici
  • manažerské a technické dovednosti v řízení provozních činností, schopnost návrhu a realizace podnikatelských aktivit
  • samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • zkušenost s vedením týmu lidí
  • MS Office, Internet, e-mail
  • řidičský průkaz skupiny B
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • dlouhodobou pracovní perspektivu v prosperující společnosti
  • finanční ohodnocení odpovídající individuálnímu pracovnímu výkonu, znalostem a dovednostem
  • přátelský kolektiv
  • mobilní telefon, osobní PC

Místo výkonu práce: České Budějovice

Nástup: možný ihned

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je zaslání motivačního dopisu a strukturovaného životopisu.