Zkuste jít nabrigadu.info ?

Největší výběr kvalitní práce, zaměstnání, příležitostí a volná místa pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

NaBrigádu.info
HRportals.cz s.r.o.
Zadarmo v Google play
Nainstalovat

Inzerát již není k dispozici

strážný/á, vrátný/á

Náplň práce: ostraha objektu, kontrola vstupů a vjezdů do objektů, pochůzková činnost, zápisy do evidenčních knih, směnný provoz 6 -18 hod., 18 - 6 hod.

Požadujeme: zaměstnavatel si může vyžádat výpis z Rejstříku trestů, spolehlivost a flexibilitu, certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou, vyhrazeno pro OZP (vymezená chráněná pracovní místa).

Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, zázemí stabilní firmy, příplatky za služby v sobotu, neděli, svátky a noční.

E-mailový nebo telefonický (Po - Pá 8,00 - 14,00 hod.) kontakt.

Odpovědět na inzerát Odpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)

Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů