Inzerát již není k dispozici

Recovera Využití zdrojů a.s.

Manipulační dělník/dělnice, obsluha VZV - Frenštát p.R.

Hledáte si zaměstnání a priorita je pro Vás stabilita a pravidelné směny?

Obsazujeme pozici manipulační dělník s VZV v nepřetržitém provozu!

Co Vám můžeme nabídnout?

stabilní práci ve firmě se zázemím silné nadnárodní společnosti

férovou firemní kulturu a osobní přístup k zaměstnancům

práci v nepřetržitém provozu (8 - 12 hodinové směny)

vše vás řádně naučíme, abyste mohl svoji práci vykonávat v požadované kvalitě

vybavíme vás veškerými osobními ochrannými pracovními pomůckami

pokud nebudete mít oprávnění na vysokozdvižný vozík, zajistíme vám ho

25 dnů dovolené a další zajímavé benefity

nástup možný ihned

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

manipulace s odpadem v rámci provozu výrobní společnosti

nakládání a vykládání s pomocí VZV

třídění a separace odpadu

Jaké jsou naše požadavky?

FYZICKÁ ZDATNOST

pracovitost, dochvilnost

spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost

čistý trestní rejstřík

zkušenosti s VZV

ŘP sk. B

výhodou oprávnění na VZV (v případě, že jej nebudete mít, zajistíme jej)

vhodné i pro OZP

Další informace o pozici:

práce na hlavní pracovní poměr (pracovní smlouva)

pracovní úvazek: 12 hodin/den, nepřetržitý provoz (v případě domluvy i 8 hodin/den)

benefity: 25 dní dovolené, stravenky v hodnotě 90 Kč za každý odpracovaný den, akciové programy, příspěvky na pojištění odpovědnosti, penzijní a životní pojištění, firemní akce, firemní soutěže, slevy na pracovní oděvy, volání v síti Vodafone, PHM, energie a další

V případě Vašeho zájmu, prosím, pošlete reakci na tuto pracovní nabídku prostřednictvím odpovědního formuláře, přiložte životopis a my se ozveme nazpět.

Děkujeme za Váš zájem.