Koordinátor/ka úklidových pracovníků - nabízíme různé bonusy - Nošovice

Úklidová společnost přijme do pracovního poměru muže/ženu na pozici:

Koordinátor/ka úklidových pracovníků – Směnový/vá vedoucí

Místo výkonu práce: Hyundai Nošovice

Směnnost: nepřetržitý, 12-ti hodinový provoz, pracovní víkendy

Náplň práce: dozor a koordinace nad úklidovými pracovníky, řešení požadavků ze strany nadřízených

Požadavky: vlastní doprava, flexibilita, AJ - je vítán, (není podmínkou).

Mzda: u osobního pohovoru, příplatky, prémie a další bonusy

Nástup: ihned

Nabízíme: zaučení, jistotu dlouhodobé spolupráce ve stabilní společnosti, podporu celého týmu, měsíční - čtvrtletní prémie, prostor pro seberealizaci, stravenky, multisport card, a další....

Bližší informace podáme u osobního pohovoru.

Pokud Vás daná pozice oslovila, zašlete nám Váš profesní CV.

Pakli-že se Vám do 14 dnů neozveme, nebyl/a jste vybrán/a do užšího výběru.

Děkujeme za Vaše reakce.