Inzerát již není k dispozici

Úklid kanceláří - Frýdlant nad Ostravicí - pouze pro OZP

Úklidová společnost s celorepublikovou působností hledá zájemce/kyni na běžné úklidové práce. Pracovní místo je vyhrazené pouze pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo invalidní - podmínkou.

Práce na HPP, pracovní úvazek 6,5 hod/den, pracovní doba je jeden týden od 7:00 - 14:00 hod, druhý týden od 9:00 - 16:00 hod. Nástup ihned.

Náplň práce: úklid kanceláří, sociál. zařízení, šaten, jídelny, společných prostor

Místo výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí

Požadujeme spolehlivost, pečlivost a samostatnost.

Nabízíme náborový příspěvek do výše 12.000 Kč/rok a pracovní smlouvu na dobu neurčitou.

Kontakt telefonicky (Po - Pá, 7:00 - 13:00 hod) nebo e-mailem.