Inzerát již není k dispozici

Výrobní technolog

Požadavky:
- SŠ vzdělání strojního zaměření (zkušenosti na podobné pozici velkou výhodou)
- technické znalosti
- konstrukční kreativita, prostorová představivost
- praktická znalost oblasti výroby prototypů a tvorby technologických postupů
- manuální zručnost, preciznost, trpělivost, zodpovědnost a flexibilita při práci
- technické a analytické myšlení
- spolehlivost a samostatnost
- zájem o obor a aktivní přístup k vlastnímu odbornému rozvoji
Náplň práce:
- zpracování technologických postupů
- koordinace technologických procesů výrobního programu
- příprava prototypů a zavádění procesů do výroby, cenová kalkulace
- koordinace výroby prototypů, zavádění prototypů do TPV
- spolupráce s ostatními útvary
Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené, benefit na zdravotní služby a zdravotní rehabilitace, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, roční odměna, životní pojištění, odměna za odpracování plného měsíčního pracovního fondu

Hlásit se na e-mail email odstraněnnebo na tel. č.mobil odstraněn/7.00 hod - 15.00 hod/ nebo osobně /7.00 hod - 15.00 hod/
A: 16.1.2023