Zkuste jít nabrigadu.info ?

Největší výběr kvalitní práce, zaměstnání, příležitostí a volná místa pro všechny
. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

Zkuste jít nabrigadu.info ?

Největší výběr kvalitní práce, zaměstnání, příležitostí a volná místa pro všechny
. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

Operátor zákaznického centra – pasiv bez prodeje


Koho hledáme?

Člověka s dobrými komunikačními schopnosti. S příjemným hlasovým projevem. Nemusíš mít žádné speciální zkušenosti – případná praxe z call-centra se ti bude hodit (u nás si však odpočineš od aktivního prodeje). Baví tě pečovat o klienta? A dáš to i v angličtině? Super, přijď!

Co tě u nás čeká?

Ráno přijdeš do kanceláře, uděláš kafe sobě i kolegovi a nahodíš systémy. Domluvíš se s kolegou, jaká práce je dnes na tobě. Zkoukneš příchozí e-maily, odpovíš na ně a mezitím si nasadíš sluchátka, on někdo brzy zavolá. Klientovi vysvětlíš, jaká služba je pro něj vhodná a pomůžeš mu vyplnit objednávku... čas na druhé kafe. Stereotypu se hned tak nedočkáš, každý den se naučíš něco nového. Na tuto práci budete dva, můžete se tak vystřídat nebo zastoupit.

Co potřebujeme?

Potřebujeme, aby ses nebál/a komunikovat po telefonu i e-mailu – zkušenost z call centra se ti bude určitě hodit. Dále potřebujeme, aby ses kamarádil/a s počítačem. Jsi pečlivý/á a jen tak nějaká chyba či překlep ti neunikne? To taky potřebujeme! Důležité je pro nás i tvá spolehlivost, pečlivost a zodpovědný přístup. Našimi klienty jsou i cizinci, takže budeš potřebovat angličtinu na komunikativní úrovni slovem i písmem.

Co nabízíme?

Jsme na trhu už nějaký ten pátek a nabízíme tak nejen stabilitu, ale i zázemí zavedené značky. Získáš u nás především nové zkušenosti, stabilní práci na dobu neurčitou a super ohodnocení. Bonusem ti bude nejen stravenka a multisportka, ale i šéf s lidským přístupem a parta lidí, která si zakládá na otevřené a vstřícné komunikaci. V kanceláři v Hradci Králové je nás 5, v celé společnosti 30, takže si stále udržujeme status malé rodinné firmy. Parcujeme od pondělí do pátku, takže žádné víkendy a svátky. A pokud se rozhodneš, že si sbalíš sluchátka, počítač a budeš pracovat z domu, je to v pohodě. Svým lidem dáváme důvěru a volnost, očekáváme za to dobře odvedenou práci.

Tak se ozvi, čekáme právě na tebe!

Odpovědět na inzerátOdpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)
Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Ano, chci dostávat podobné nabídky emailem.
Poslat kopii odpovědi na můj email.

Odeslat odpověď
Odpovědí na tento inzerát souhlasím s všeobecnými obchodními podmínkami.
Mzda: 35 000-45 000 Kč/týd.
Doporučeno
Vloženo: 22.02.2022 | 16:36 hod.
Termín: ihned
Vhodné pro: Všechny
Místo práce: Hradec Králové, Škroupova 441
Druh práce: Administrativa
Vložil: Petráková Anna
Štítky: Nástup ihned Z domova Trvalý pracovní poměr