Zkuste jít nabrigadu.cz ?

Kordinátorka úklidu - Jeseník (na HPP, ranní směny, stabilita, stravenky)

Stabilní úklidová společnost hledá ženu od 18 let na pozici:

SMĚNOVÉ VEDOUCÍ/KOORDINÁTORKA

Místo výkonu práce: Jesenická nemocnice

Náplň práce:

  • práce je kumulovaná (dohled nad úklidem + občasný úklid)!
  • koordinace úklidových pracovnic
  • rozvrh a zajištění směn
  • řešení požadavků klienta (nemocnice)
  • nejedná se o administrativní pozici!

Požadavky:

  • Bydliště v dané lokalitě velkou výhodou!
  • základní znalost PC
  • komunikativní osobnost
  • vítáme dřívější zkušenosti na obdobné pozici
  • schopnost vést skupinu lidí
  • min. vyučena
  • manuální zručnost

Nabízíme:

  • mzda: 21 000,-Kč/měs.- nástupní plat
  • stravenky
  • zákonné příplatky
  • denní směny: 6:00 - 14:00 hod.
  • více informací poskytneme u osobního pohovoru

Nástup: ihned/dle domluvy

Pokud projevíte zájem o danou pozici, zašlete nám Váš profesní životopis.

Děkujeme....