Zkuste jít nabrigadu.cz ?

Šéfkuchař - jižní Morava

Nabízíme volné pracovní msto na pozici šéfkuchaře hotelu Bukovanský mlýn. Tento hotelový areál se nachází nedaleko Kyjova na jižní Moravě. Restaurace i celý koncept hotelového areálu směřuje k tradicím místního kraje a kulturním hodnotám. Hledáme kolegu, který bude mít zájem se podílet na rozvoji a prezentaci celkového konceptu místní gastronomie.

Koncept restaurace je jasný, jeho pojetí však záleží pouze na šéfkuchaři.

Náplň práce:

Tvorba jídelního lístku, vedení skladové evidence, komunikace s dodavateli a odběrateli, plánování směn kuchařů, vedení a organizace celého úseku kuchyně, záskok za nemoci a dovolené, realizace a příprava zakázkových akcí, koordinace gastroakcí.

Rozložení: 70% manuální práce, 30% administrativa

Co nabízíme

  • Vedení šestičlenného týmu kuchařů (2 směny)
  • Individuální přístup na domluvě mzdy
  • procentní podíl z tržeb kuchyně
  • práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • služební jednopokojový byt – (při delším dojíždění za prací)
  • zaměstnanecké benefity: wellness, profesní školení, sleva u partnerských podniků, sleva na PHM a další.
  • Nástup možný od 1.1.2022

Předpoklady pro práci

  • spolehlivost, zodpovědnost a trestní bezúhonnost
  • znalost práce s normami a kalkulacemi – tvorba menu
  • vedení skladové evidence
  • praxe v oboru minimálně 5 let
  • zkušenosti s vedením týmu
  • řidičské oprávnění sk. B

Těšíme se na spolupráci.