Zkuste jít nabrigadu.info ?

Senior samostatný/á projektant/ka

Indoor Jumping hledá posily na pozici - projektant/ka

Informace o pracovním místě:

Hledáme zkušeného a samostatného projektanta, který by nám pomohl společně s pronajímatelem vystavět zábavní rodinné a trampolínové centrum v Karlových Varech.

Náplň práce:

  • vyřizování povolovacích procesů a komunikace s krajskou hygienickou stanicí, stavebními úřady, hasiči (včetně zjišťování požadavků na kolaudaci)
  • nastavování harmonogramů prací a načasování (koordinace jednotlivých profesí)
  • podepisování smluv o dodávkách (nebo alespoň objednávek) s dodavateli, nebo alespoň výpomoc s jejich koordinací.
  • účast na pravidelných kontrolních dnech
  • dohled nad jednotlivými pracemi a akceptaci, případně vyřizování reklamací dodavatelů.
  • řízení projektu v týmu
  • Pomoc při výběrových řízeních na jednotlivé dodavatele a jejich koordinace
  • komunikace s externími stranami

Požadujeme:

  • min. 3 roky praxe na obdobné pozici v projekční oblasti jako projektant, samostatný projektant nebo vedoucí projektu
  • samostatnost a zodpovědnost, schopnost týmové spolupráce
  • časová flexibilita
  • orientaci v technické dokumentaci
  • zkušenosti s povolovacími procesy
  • znalost stavebního zákona a norem pro požárně bezpečnostní řešení staveb
  • řidičský průkaz sk. B
  • zkušenost s průmyslovými, nebo obchodními prostory (nejlépe obchodní centra, kancelářské budovy případně retail parky)

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní doba a 100% home-office
  • odměna dohodou
  • spolupráce formou DPP nebo na ŽL na částečný úvazek
  • nástup ihned

Pokud Vás spolupráce s námi zaujala, ozvěte se nám prosím s životopisem a domluvíme se na úvodním videohovoru.