Inzerát již není k dispozici

FIBRO, spol. s r.o.

Číšník/servírka

Informace o pracovním místě

Od roku 2001 provozujeme hotelovou restauraci v 4* hotelu Romance v lázeňském centru Karlových Varů naproti Vřídlu a Zámeckým lázním.  Velmi si zakládáme na prvotřídních, přesto však osobních službách a příjemné rodinné atmosféře (kapacita restaurace je 80 míst, letní terasy 30 míst). V období Covidu jsme nepropustili jediného zaměstnance, naopak máme zájem posílit náš tým. Proto hledáme novou posilu do našeho restauračního týmu na pozici číšník/servírka.

Náplň práce

  • Obsluha hostů v hotelové restauraci s českou i mezinárodní klientelou
  • Přijímání objednávek, obsluha PC pokladny a tabletu od zadání po inkaso hostů včetně příjmu platebních karet
  • Zakládání stolů, servírování a la carte jídel, příprava prvotřídní kávy na pákovém kávovaru, servírování vín, příprava jednoduchých mix-drinků apod.

Co  očekáváme

  • Pozitivně naladěného, příjemného člověka s orientací na hosta, chutí pracovat a přiučit se novým dovednostem.
  • Schopnost nabídnout, doporučit a prodat aktuální, pravidelně obměňované pokrmy a nápoje
  • Vyučení v oboru a předchozí praxe je výhodou. Praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou, schopné pracovníky bez zkušeností zaškolíme
  • Ambici zlepšovat kvalitu služeb a přicházet s novými nápady
  • Min. věk 18 let, trestní bezúhonnost
  • Znalosti jazyků AJ, RJ, NJ výhodou, kterou finančně oceníme

Co Vám nabízíme

  • Práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
  • Zázemí stabilní, dobře vedené restaurace se špičkovou kuchyní
  • Jistotou stálého příjmu a celoroční práce
  • Velmi dobré finanční ohodnocení včetně bonusového systému, příplatků za jazykové znalosti a předchozí zkušenosti uchazeče
  • Provoz krátký/dlouhý týden
  • Spolupráci na trvalý pracovní poměr nebo DPP či částečný úvazek dle domluvy preferencí uchazeče
  • Strava zdarma, kvalitní zaškolení od zkušených kolegů a další běžné benefity samozřejmostí
  • Možnost nástupu do práce ihned nebo dle domluvy