Inzerát již není k dispozici

Imperial Karlovy Vary a. s.

POMOCNÁ SÍLA v kuchyni - vyšší příplatky

Imperial Karlovy Vary nabízí práci v pohodovém prostředí lázní:

POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI

Pracovní náplň:

• obsluha kuchyňských zařízení (myčky apod.)

• úklid a desinfekce prostor kuchyní a skladů

• mytí kuchyňského zařízení - černé nádobí (velkoobjemové hrnce apod.)

• pomocné práce při přípravě pokrmů (čistění a příprava zeleniny, ovoce, masa..)

• likvidace odpadu a obalového materiálu

Nabízíme:

• vyšší příplatky za práci v sobotu a neděli

• personální strava zdarma připravovaná našimi špičkovými kuchaři

• zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta, zvýhodněné mobilní volání a telefony pro celou rodinu, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)

• férové jednání, přátelský kolektiv

Požadujeme:

• zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství (vystaví váš obvodní lékař)

• fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav - nošení těžkých a velkých břemen (práce vhodná spíše pro muže)

• trestní bezúhonnost, spolehlivost, pracovitost, čistotnost

Pracovní doba:

• turnusové služby - krátký, dlouhý týden