Zkuste jít nabrigadu.info ?

Největší výběr kvalitní práce, zaměstnání, příležitostí a volná místa pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

NaBrigádu.info
HRportals.cz s.r.o.
Zadarmo v Google play
Nainstalovat

Inzerát již není k dispozici

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Zástupce / zástupkyně v Karlových Varech

radiční české řeznictví NOVÁK maso – uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Karlových Varech - Stará Role ZÁSTUPCE/KYNI VEDOUCÍ/HO PRODEJNY (prodejna se nachází v budově Penny Marketu)

Hledáme šikovné lidi, které bude jejich práce bavit..

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní české společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Srravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odměnu za práci o víkendech a svátcích
  • Slevové poukázky na nákup zboží
  • Odměna za odpracované roky = Lázně / poukaz
  • Odměna za výročí narození
  • Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
  • Multisport karta
  • Zaškolení na prodejně

Náplň práce:

  • Odpovědnost za svěřenou prodejnu v nepřítomnosti vedoucí/ho
  • Organizace práce na dané směně
  • Objednávání a příjem zboží
  • Příprava odvodu tržeb a denní uzávěrka
  • Obsluha zákazníků a prodej zboží
  • Kontrola kvality, čerstvosti zboží
  • Prezentace zboží v prodejních pultech

Požadujeme:

  • Odborné vyučení bez maturity
  • Vyučení v obchodním zaměření výhodou
  • Zkušenost řízením menšího kolektivu nebo praxe na dané pozici
  • Základní znalost práce na PC
  • Praxe v maloobchodním prodeji potravin
  • Zkušenosti s pokladnou
  • Přátelský přístup k zákazníkům
  • Zodpovědný přístup k práci, samostatnost
  • Zdravotní průkaz

Odpovědět na inzerát Odpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)

Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů