Zkuste jít nabrigadu.info ?

Největší výběr kvalitní práce, zaměstnání, příležitostí a volná místa pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

Pracovník údržby nemovitosti

Hledáme kolegu na pozici pracovníka údržby nemovitosti.  Nástup možný od 1. 7. 2021.  Místo práce Karviná obchodní centrum.  Platové podmínky 23000,- až 25000,- Kč čistého.
NÁPLŇ PRÁCE: Běžná provozní údržba budovy, ovládání technologických zařízení, součinnost se servisními firmami v rámci periodické obsluhy, údržby a kontrol.
POŽADAVKY: vyučen, řidičský průkaz skupiny B, výhodou kvalifikace dle vyhlášky 50 v elektrotechnice § 5-6
PRÁCE VYŽADUJE: samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, praxe výhodou nikoliv podmínkou, trestní bezúhonnost.