Inzerát již není k dispozici

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Obsluha CNC horizontky - Mzda 41.100,-Kč čistého + hrazené ubytování

Pro moderní strojírenskou společnost, zabývající se komplexní zakázkovou výrobu, přijmeme pracovníky na pozici: Obsluha CNC horizontky.

Nabízíme:

  • - Mzda po zaučení 41.100,- Kč čistého vč. diet a prémií
  • - Hrubá hodinová sazba 255 Kč/hod. po zaučení
  • - Denní diety 284,- Kč
  • - Zajištěné a hrazené ubytování
  • - 20 dní dovolené
  • - Příspěvek na jízdné
  • - Pravidelný kontakt s koordinátorem agentury
  • - Možnost týdenní finanční zálohy
  • - Možnost přesčasů
  • - Možnost práce na turnusy
  • - Odměna za doporučení zaměstnance až 5 000,- Kč!
  • - Práce na plný úvazek, pracovní smlouva
  • - Stabilní zaměstnání v rodinné firmě
  • - Práce v moderním prostředí

Pracovní náplň:

  • - CNC frézování horizontální

Požadujeme:

  • - Praxi na podobné pozici min. 3 roky
  • - Zkušenosti s kusovou a malosériovou výrobou
  • - Znalost čtení výkresové dokumentace
  • - Zkušenost s prací a programováním na Heidenhain 530
  • - Znalost používání měřidel

Směny: Ranní - Odpolední, možnost přesčasů