Inzerát již není k dispozici

Region, spol. s r.o.

Šéfkuchař v hotelu

Hledáme schopného kolegu do vedení restaurační kuchyně v rámci hotelu Bukovanského mlýna u Kyjova. Naše kuchyně je zaměřena především na lokální a tradiční suroviny, sezonní speciality a gastronomické akce. U nás se nesetkáte s vývařovnou obědových menu, děláme sezónní nabídku o cca 20 položkách. Zakládáme si na chuti, tradici a prezentaci, v průběhu roku pořádáme speciálně zaměřené gastroakce (zvěřinové hody, rybí speciality atd.) a firemní akce (rauty, bufety, zabíjačky).

Náplň práce šéfkuchaře: 50% manuální práce v kuchyni 50% administrativa

Tvorba jídelního lístku, vedení skladové evidence, komunikace s dodavateli a odběrateli, plánování směn kuchařů, vedení a organizace celého úseku kuchyně, záskok za nemoci a dovolené, realizace a příprava zakázkových akcí, koordinace gastroakcí.

Co můžeme nabídnout

  • Vedení šestičlenného týmu kuchařů (2 směny)
  • orientační mzdové ohodnocení 45.000 – 55.000 Kč
  • procentní podíl z tržeb kuchyně
  • práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • služební jednopokojový byt
  • zaměstnanecké benefity: wellness, profesní školení, sleva u partnerských podniků 30%, sleva na PHM a další.
  • Nástup možný v říjnu nebo listopadu

Předpoklady pro práci

  • spolehlivost, zodpovědnost a trestní bezúhonnost
  • znalost práce s normami a kalkulacemi – tvorba menu
  • vedení skladové evidence
  • praxe v oboru minimálně 5 let
  • zkušenosti s vedením týmu
  • řidičské oprávnění sk. B

Upřednostňujeme uchazeče, kteří mají zkušenosti s programem Savarin.

Těšíme se na spolupráci.