Inzerát již není k dispozici

Region, spol. s r.o.

Kuchař/ka do hotelu

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni do kuchyně hotelu Bukovanský mlýn u Kyjova . K našim šikovným kuchařům by se nám hodil ještě jeden kolega či kolegyně na denní směny.

Náplň práce: příprava salátů, dezertů, příloh a vypomáhání hlavnímu kuchaři při výdeji.

Co můžeme nabídnout

·         odpovídající hrubou mzdu 28.000 – 32.000 Kč

·         směny krátký/dlouhý týden

·         práce na hlavní pracovní poměr, na dobu neurčitou

·         práce v tříčlenném týmu kuchařů pod vedením šéfkuchaře

·         zaměstnanecké benefity: sleva na PHM, bonusy ke mzdě, firemní slevy atd.

Očekáváme samostatnost, spolehlivost a zkušenosti z oboru.

Nástup možný ihned.

Vhodné uchazeče si ihned pozveme na pohovor. Všechny ostatní informujeme do několika dní.

Bližší informace o pozici, směnách a mzdě rádi sdělíme na osobním pohovoru.

Těšíme se na spolupráci.