Zkuste jít nabrigadu.cz ?

PLC Programátor

Pro ryze českou společnost, která je na trhu více než 20 let, která realizuje projekty pro ty nejnáročenější zákázníky hledáme zkušeného PLC programátora.

Náplň práce
- uvádění unikátních strojů do ostrého provozu
- učení se novým věcem
- tvorba nových postupů
- zajišťování technických změn
- nové znalosti a dovednosti s obrovskou přidanou hodnotou

Požadavky
- orientace v programování plc Simens S7, LOGO
- schopnost tvořit vizualizace v Tia-WinCC
- znalost frekvenčních měničů Sinamics
- orientace v elektrotechnických schématech
- zkušenosti s programováním
- další vzdělání je pro Vás výzva
- aktivní řidič (B2)

Benefity
- různorodá práci pro firmu, která má respekt k zákazníkovi a inovacím
- motivační příjem a možnost karierního růstu
- 25 dní dovolené
- firemní akce, školení a další zajímavé benefity
- kolektiv skvělých lidí, vstřícné a férové jednání
- možnost sdílet své zkušenosti a nápady s dalšími kolegy