Zkuste jít nabrigadu.cz ?

Inženýr kvality - junior

Mergon je irská společnost zabývající se oblastí vyfukování a vstřikování plastů. Jsme významným dodavatelem produktů pro přední výrobce v automobilovém, průmyslovém a zdravotnickém sektoru. Mezi naše zákazníky patří nejvýznamnější mezinárodní společnosti jako Bosch, BMW, Audi, Jaguar, Grohe nebo Xerox. Neustále hledáme talentované, nadšené a energické lidi, aby se k nám připojili a pomáhali v dalším růstu.

Jaká bude náplň vaší práce:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe na obdobné pozici min. 1 rok
  • Znalost anglického jazyka
  • Znalost nástrojů kvality (8D report, Ishikawa, 5WHY, SPC)
  • Znalost CAQ Palstat výhodou
  • Chuť pracovat, vzdělávat se a zdokonalovat se ve svém oboru
  • Především elán pustit se s námi do toho

Jaké znalosti a dovednosti byste měl mít:

  • Znalost nástrojů kvality (ID report, Ishikawa, 5 Why, Pareto, PPAP)
  • Odolnost vůči stresu

Co vám můžeme nabídnout

  • Rodinné a přátelské pracovní prostředí
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost rozvoje a kariérního růstu
  • 13. mzda
  • 6 dní dovolené navíc
  • Cafeteria systém
  • Zaměstnanecké akce (zmrzlina po celý den, letní grilování, aj.)
  • Firemní telefon a notebook
  • Autobusová doprava do CTP Modřice zdarma

V práci člověk tráví velkou část svého života. Spokojenost našich zaměstnanců patří u nás v Mergonu k hlavním prioritám. Záleží nám na tom, abychom pro své kolegy byli dlouhodobě nejen atraktivním a stabilním zaměstnavatelem, ale i místem, kam chodí rádi. Místem, kde mohou rozvíjet své zkušenosti, získávat nové znalosti a naplňovat své talenty.

Těšíme se na Vaši odpověď.