Zkuste jít nabrigadu.info ?

AŽ 29,000 Kč TECHNIK KVALITY - BONUSY!!!

Co vás čeká

  • komunikace s týmem vedení směny ohledně zmetkovosti výrobků a úzká spolupráce s úsekem výroby se stane vaší denní rutinou
  • součástí vaší pracovní náplně bude řešení neshod a dohled nad dodržováním výrobních procesů
  • budete provádět vstupní a průběžnou kontrolu výrobků na směně
  • řešení kvalitativních problémů s týmem kvality
  • budete zodpovědní za provádění auditů dle Programu auditu
  • operativní řešení problémů a hledání okamžitých nápravných opatření

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • předchozí zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou, ale rádi vás vše naučíme
  • SŠ vzdělání
  • dobré komunikační dovednosti, schopnost stát si za svým názorem
  • spolehlivost, samostatnost
  • ochotu pracovat v nepřetržitém režimu, 12 hodinové směny - režim "krátký" a "dlouhý" týden

Co vám můžeme nabídnout

  • mimořádná odměna až do výše 13.mzdy, roční navyšování mzdy
  • 6 dní dovolené navíc nebo možnost čerpat benefity z oblasti zdraví, kultury, sportu, relaxace, vzdělávání nebo cestování
  • stravenkový paušál a dotované jídlo
  • dobrou dopravní dostupnost - autobus k nám jezdí na každou směnu i z ní a my Vám na něj rádi přispějeme
  • odborné kurzy a kariérní rozvoj
  • firemní večírky a pravidelné akce pro zaměstnance

Budeme se těšit na Vaši odpověď.