Zkuste jít nabrigadu.info ?

Největší výběr kvalitní práce, zaměstnání, příležitostí a volná místa pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

NaBrigádu.info
HRportals.cz s.r.o.
Zadarmo v Google play
Nainstalovat

Inzerát již není k dispozici

Vedoucí manažer/ka pracovní skupiny - Olomouc

Společnost Bartoň a Partner Facility s.r.o., hledá do svého kolektivu kolegu/kolegyni na pozici: vedoucí manažer/ka pracovní skupiny.

Náplň práce:

  • organizace a řízení pracovníků v oboru realizace sadových úprav a údržba zeleně
  • administrativní činnost
  • pravidelný reporting

Pracovní doba

  • 7.30 - 16.00 pondělí až pátek

Požadavky

  • minimálně SŠ vzdělání (v oboru zahradnictví nebo zemědělství)
  • velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office, Outlook),
  • orientace ve výkresech DWG,
  • zodpovědnost, samostatnost, odolnost vůči stresu,
  • praxe v oboru výhodou

Místo výkonu práce: Olomouc

Nástup: možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní nabídku zašlete motivační dopis a Váš životopis přes odpovědní formulář.

Odpovědět na inzerát Odpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)

Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů