Zkuste jít nabrigadu.cz ?

Kde hledáte?

Jakou práci?

Všechny Hledat
Město práce
další města méně měst
Vytisknout

Recepční sportovního centra HPP

Popis pozice:

Do trampolínového centra v Olomouci/Brně hledáme kolegu/kolegyni na pozici recepční.

Baví Vás práce za recepci, se zákazníky, na telefonu, klasická administrativa a dokážete řešit více věcí najednou?

Dokážete se celý den tvářit vesele a optimisticky a šířit dobrou náladu po firmě?

Náplň práce:

Obsluha klientů, řešení objednávek a rezervací. Zajištění chodu recepce a úklidu centra. Úzká spolupráce s provozním manažerem.

Řešit drobné operativní úkoly.

Zodpovědnost za zboží a účast na pravidelné inventuře.

Dohlížení na bezpečnost v aréně.

Požadujeme:

Požadujeme znalost práce na PC.

Hbitost v jednání, pečlivost, iniciativu, spolehlivost.

Prodejní dovednosti, dobré organizační schopnosti, reprezentativní vystupování, věk minimálně 18 let.

Praxe na obdobné pozici výhoda, ne podmínka.

Nabízíme:

Nabízíme motivační finanční ohodnocení

Pracovní doba na krátký, dlouhý týden. Popř. podle domluvy.

Místo pracoviště:

OC Olympia Olomouc

Mzda:

20.000 - 27.500 Kč

Odpovědí na výše uvedený inzerát dáváte společnosti Indoor Jumping s.r.o. souhlas ke zpracování Vašich osobních.