Inzerát již není k dispozici

Koordinátorka úklidu ve zdravotnictví, 24 tis./měs., různé benefity!

Úklidová společnost nabízí pozici Směnové vedoucí/Koordinátorky ve Fakultní nemocnici Olomouc.

Práce je rovněž vhodná pro ženy, které nabyly zkušenosti v úklidu, rozumí organizaci práce a chtěly by se kariérně rozvíjet.

Náplň práce: dohled nad úklidovými pracovníky, organizace práce, přerozdělování směn,  apod.

Úvazek:

  • plný, od 6:00 - 14:30 hod., na HPP. (nástup lze domluvit i od 7:00 hod., ranní)
  • 1x měsíčně sobota: 7:00 - 12:00 hod.
  • 1x týdně prac. doba: 6:00 - 16:30 hod.

Nástup: ihned/dle domluvy.

Mzda: 24 000,- Kč/měs., + různé zaměstnanecké benefity (zbytek u pohovoru).

Požadujeme: nabyté zkušenosti, práce s PC, odolnost vůči stresu, čistý TR, vyučena.

Pozice je vhodná rovněž pro zdravotně znevýhodněné s dobrou chůzí - s náborovým příspěvkem až 12 tis., na HPP.

Nabízíme: práci v příjemném kolektivu, dlouhodobou spolupráci, aj.

Pokud Vás nabídka práce oslovila, zašlete nám životopis. Telefonicky prosím nereagujte!!!!

Děkujeme...