Inzerát již není k dispozici

ABZAKOVO spol. s r.o.

Dělnický pracovník v zahradnictví – Štěpánov 160-250Kč/hod

Do prosperující firmy hledáme manuálně zručné dělníky na údržbu zahrad, parků, venkovních terénů a dalších zajímavých projektů. Je to parta, která se stará o design venkovních prostorů pro naše klienty.

Náplň práce:

Práce se zahradním nářadím.

Něco málo ze zednické profese, ale nemusíte mít zkušenosti.

Komunikace s parťáky.

Požadujeme:

Manuální zručnost.

Trocha fyzické zdatnosti.

Čistý TR.

Ochotu chodit pravidelné směny od pondělí do pátku 6/7:00 – 15/16:00 – dle počasí.

Nástup nejlépe ihned.

Řidičský průkaz výhodou nikoliv podmínkou.

Přátelské a reprezentativní vystupování před našimi zákazníky.

Nabízíme:

Dlouhodobou/pravidelnou spolupráci

Hezkou mzdu 130Kč/hod základní mzda + příplatek 30,--Kč/hod příplatek mají všichni, kteří chodí do práce, jak mají.

Karierní růst – po zaškolení 250Kč/hod

Jednosměnný provoz.

Přátelské jednání.

Zaškolení na různé terény.