Zkuste jít nabrigadu.info ?

Největší výběr kvalitní práce, zaměstnání, příležitostí a volná místa pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

ÚDRŽBA VSTŘIKOVACÍCH FOREM /TECHNIK NÁSTROJÁRNY

Dobrý den, pro společnost zabývající se technologickou výrobou různého druhu hledáme kolegy na pozici

Další volné pozice jsou: TECHNIK AUTOMATIZACE, ELEKTROMECHANIK/ÚDRŽBÁŘ, ELEKTRO

TECHNIK VE VÝROBĚ (QC TECHNIK)

Práce jsou vhodné pro absolventy Středních škol

Pro všechny pozice nabízíme:

  • možnost dalšího vzdělávání (interní, externí) i profesního růstu
  • ke mzdě měsíční bonus až do výše 12% ze základu (bonus za výsledky)
  • firemní akce
  • tým fajn kolegů a zázemí mezinárodní společnosti, čisté prostředí
  • Stabilitu mzdy

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Preventivní údržba vstřikovacích forem
  • Opravy vstřikovacích forem dle požadovaných specifikací
  • Spolupráce s externími nástrojárnami a dodavateli
  • Spolupráce s úsekem kvality, výroby atd. (podpora a technické řešení problémů)
  • Péče o svěřená zařízení, nástroje a dokumentaci
  • Po zaškolení práce s 3D modely

CO POŽADUJEME:

  • Technické vzdělání v oboru nebo podobné (SŠ nebo vyučení)
  • Ochota pracovat na 3 směny
  • předchozí praxe výhodou
  • orientace v technické dokumentaci
  • alespoň základní znalost práce s 3D výhodou
  • zodpovědnost, samostatnost, technické myšlení
  • schopnost učit se, zorganizovat si práci, komunikovat a hledat řešení

NABÍZÍME:

  • Mzdu od 30.000 Kč/měsíc
  • Dle zkušeností až 12 % bonus za produktivitu
  • Jistotu mzdy
  • Vstřícné chování
  • Volné víkendy

V případě zájmu se přihlašte na nabídku a my se vám do 3 dnů ozveme.