Zkuste jít nabrigadu.info ?

Největší výběr kvalitní práce, zaměstnání, příležitostí a volná místa pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

TECHNIK VE VÝROBĚ (QC TECHNIK)

Dobrý den, pro společnost zabývající se technologickou výrobou různého druhu hledáme kolegy na pozici

Další volné pozice jsou: ÚDRŽBA VSTŘIKOVACÍCH FOREM /TECHNIK NÁSTROJÁRNY, TECHNIK AUTOMATIZACE S ELEKTRO, ELEKTROMECHANIK/ÚDRŽBÁŘ S ELEKTRO

Práce jsou vhodné pro absolventy Středních škol

Pro všechny pozice nabízíme:

  • možnost dalšího vzdělávání (interní, externí) i profesního růstu
  • ke mzdě měsíční bonus až do výše 12% ze základu (bonus za výsledky)
  • firemní akce
  • tým fajn kolegů a zázemí mezinárodní společnosti, čisté prostředí
  • Stabilitu mzdy

Nástupní mzdu nabízíme od 25-28.000 dál dle zkušeností + 12 % bonus za výsledky

NÁPLŇ PRÁCE:

  • rozjezd výroby a kontrola materiálu před rozjezdem
  • výměna nástrojů
  • nastavení parametrů
  • kontrola kvality kusů a spolupráce s úsekem kvality při reklamaci
  • práce s PC a reporty koordinátorovi výroby

CO POTŘEBUJEME:

  • vyučen /SŠ v technickém oboru
  • technické myšlení
  • ochota pracovat na 3 směny
  • předchozí praxe na podobné pozici výhodou
  • nutné alespoň částečná znalost angličtiny
  • systematičnost, zodpovědnost schopnost učit se

NABÍZÍME:

  • Mzda od 33 000 Kč/měsíc
  • Bonus za produktivitu
  • Jistotu mzdy
  • Vstřícné chování
  • Volné víkendy

V případě zájmu se přihlaště a my se vám ozveme do 3 pracovních dnů