Inzerát již není k dispozici

ABZAKOVO spol. s r.o.

👷‍♂️ OPERÁTOR QC komponentů 165Kč/hod OLOMOUC

Do prosperující společnosti s více než 50 lety zkušeností, která se díky technologii vstřikování plastů stala celosvětovým lídrem na trhu vyrábějící funkční komponenty do automobilů značek Volkswagen, BMW, Porsche,… hledáme vhodného kandidáta na pozici Operátor výroby.

Pracovní náplň

 ●  Obsluha menších vstřikolisů

 ●  Ruční kompletování součástek u vlastního stolu

 ●  Provoz na 2 směny

 ●  Zabezpečení balení dílů dle předpisu

 ●  Provádění předepsaných kontrol výrobků dle dokumentace

Požadujeme

 ●  Praxi v oboru (není podmínkou)

 ●  Manuální zručnost není problém

 ●  Váš přístup k práci je pečlivý a samostatný

Nabídka

 ●  Zázemí stabilní firmy

 ●  Mladý kolektiv

 ●  Autobusová zastávka 100 m od firmy

 ●  Kompletní zaškolení

 ●  Možnost rychlého kariérního i finančního růstu

 ●  Nástupní mzda až 165 Kč/hod. + později individuální ohodnocení

 ●  Smlouva dohodou + po zaškolení možnost přechodu na HPP

 ●  Dlouhodobá spolupráce

 ●  Možnost vyplacení záloh předem

 ●  Nástup ihned