Zkuste jít nabrigadu.info ?

Největší výběr kvalitní práce, zaměstnání, příležitostí a volná místa pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

Máte 6 nedokončených úloh.

FESTA SERVIS spol. s r.o.

SEŘIZOVAČ– CHEMIK / GALVANIZÉR - !!! BONUSY !!!

FESTA SERVIS spol. s r.o. je česká rodinná firma z Olomouce. Na trhu s povrchovými úpravami kovů působíme 32 let. Považujeme se za spolehlivého zaměstnavatele. K zaměstnancům se chováme férově. Největším oceněním je, když jsou zaměstnanci hrdí na nás a my na ně.

Do zinkovny hledáme muže, kteří mají chemické/technické vzdělání a více než v laboratoři je láká práce v provozu galvanické zinkovny.

 NÁPLŇ PRÁCE

  • příprava lázní pro hromadnou a závěsovou chemickou a elektrochemickou povrchovou úpravu
  • doplňování chemikálií a přísad do zinkovacích lázní
  • kontrola a upravování pH a teploty lázní
  • kontrola a regulace oplachových vod
  • údržba zinkovacích lázní
  • kontrola a regulace přítoků vod do oplachů, seřizování čeření ve vanách
  • spolupráce s technologem, laborantkou, mistrem, s obsluhou linky a pracovníky údržby, ekologem
  • z důvodu manipulace s těžkými břemeny (cca 25 kg) není pozice vhodná pro ženy

 POŽADUJEME

  • chemické/technické vzdělání
  • praxe v oboru je výhodou, ne nutnou podmínkou

NABÍZÍME

  • nástup možný ihned
  • práce v jednosměnném provozu – ranní směny
  • zaučení na práci s chemikáliemi a galvanickými lázněmi
  • vzdělávání a kariérní rozvoj
  • mzda 29 200 až 34 700 Kč
  • 13. plat
  • příspěvek na stravné 100 Kč/den
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění až 12 000 Kč ročně
  • příspěvek na ubytování a dopravu – pro cizince a vzdálené zaměstnance
  • mimořádné odměny za inovace, odpracované roky, jubilea
  • pracovní smlouva na 1 rok a následné prodloužení na dobu neurčitou
  • přátelský a neformální kolektiv
  • dobrá dostupnost MHD i vlastním automobilem

Pokud Vás nabídka zaujala, odpovězte na nabídku a pošlete nám svůj životopis.