Zkuste jít nabrigadu.info ?

Největší výběr kvalitní práce, zaměstnání, příležitostí a volná místa pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

Vedoucí technik - Olomouc / HPP - nabízíme zaměstnanecké benefity

Dlouholetá prosperující společnost TSC-Group hledá do svých řad uchazeče na pozici:

Vedoucí technik

Místo výkonu práce: Olomouc + ochota cestovat napříč celou ČR.

Náplň práce:

  • Vedení týmu techniků
  • Plánování/přidělování prací
  • Koordinace prac. týmů (vlastní kapacity, dodavatelské firmy)
  • Kontrola dodržování kvality poskytovaných služeb
  • Řešení poptávek a přípravy cenových nabídek
  • Telefonická, emailová a osobní komunikace
  • Vedení agendy pro ekonomické, mzdové, provozní a personální oddělení

Požadujeme:

  • Aktivní přístup ke zpracování svěřených úkolů
  • Flexibilita a ochota učit se novým věcem
  • Profesionální vystupování a komunikace
  • Vstřícné chování směrem ke klientům a spolupracovníkům
  • Pečlivost a organizační schopnosti
  • Týmová práce, spolehlivost a přesnost
  • Znalost práce na PC (především MS Office)
  • ŘP sk.B

Nabízíme:

  • nadstandartní platové ohodnocení
  • individuální osobní ohodnocení
  • práci ve stabilní a silné společnosti (25 let na trhu, cca 4.000 zaměstnanců)
  • firemní akce
  • školení
  • profesní růst
  • a další benefity, které společnost nabízí...

Nástup: možný ihned.

Pakliže Vás pozice oslovila, zašlete nám Váš profesní CV.

Pokud Vás do 14 dnů neoslovíme, nebyl/a jste vybrán/a do užšího výběru.

Děkujeme....