Inzerát již není k dispozici

FESTA SERVIS spol. s r.o.

Vedoucí elektroúdržby - Olomouc

Máte zkušenosti s chodem údržby ve výrobním provozu?

Máte praxi s vedením menšího týmu nebo chuť se posunout výš a delegovat úkoly na podřízené?

Máte elektrotechnické vzdělání s vyhláškou 50/1978 Sb. § 6 nebo vyšší?

Odpověděl/a jste si 3x ano? Potom splňujete základní požadavky na vedoucí/ho údržby.

Náplň práce:

  • vedení menšího týmu oddělení údržby, cca 5 zaměstnanců
  • zajištění a koordinace pravidelné i preventivní údržby veškerého strojního zařízení galvanovny a zinkovny
  • koordinace oprav elektroinstalace výrobních technologií (nízké a malé napětí)
  • spolupráce s dodavatelskými firmami a servisy
  • nákup materiálu a náhradních dílů pro údržbu
  • zpracovávání postupů údržby a dokumentace pro údržbu
  • reporting
  • správa budov v areálu firmy
  • spolupráce při plánování investic
  • koordinace procesů mezi údržbou a provozem
  • dohled nad kvalitou údržby při technologické odstávce výrobní linky

Požadavky na pozici:

  • vysokoškolské vzdělání v elektro oboru
  • vyhláška 50/1978 Sb. § 6 nebo vyšší podmínkou
  • znalosti z oboru elektrotechniky – NN/MN
  • povědomí o systémech PLC, Siemens SIMATIC výhodou
  • orientace v technických výkresech a manuálech zařízení
  • zručnost a mechanická zdatnost
  • znalost MS Windows, MS Office
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • práce na 1 směnu
  • pracovní doba 40 hod. týdně
  • mzda 45 000 Kč a po zapracování až 50 000 Kč
  • stravenkový paušál 100 Kč/den
  • příspěvek na dopravu od 30 km v hodnotě 2 000 Kč měsíčně
  • navíc 13. plat
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění až 12 000 Kč ročně
  • mimořádné odměny za inovace, odpracované roky, jubilea
  • služební telefon i pro soukromé použití
  • pracovní smlouva na 1 rok a následné prodloužení na dobu neurčitou
  • vzdělávání a kariérní rozvoj
  • přátelský a neformální kolektiv
  • dobrá dostupnost MHD i automobilem

Pokud Vás nabídka zaujala, odpovězte a pošlete nám svůj životopis.