Inzerát již není k dispozici

HLAVNÍ EKONOM/KA

Největší úklidová společnost na českém trhu posiluje svůj tým v ekonomické sféře!

Pokud Vás zajímají finance, ekonomika a chtěl/a byste se danému oboru nadále věnovat, jste náš člověk!

V současné chvíli hledáme uchazečku/če na pozici:

Místo výkonu práce: Ostrava střed

Co Vás čeká:

  • veškerý controlling, predikce provozní ekonomiky a hospodaření naší společnosti
  • součinnost s bankovními subjekty
  • zpracování měsíčních ekonomických uzávěrek (ve spolupráci s vedoucími středisek) a pravidelný reporting pro management společnosti
  • příprava ekonomického plánu skupiny společnosti a kontrola jeho plnění
  • proaktivní objevování souvislostí mezi daty, řešení analytických problémů
  • zkvalitnění reportingu společnosti

Požadavky na danou pozici:

  • zkušenosti na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • perfektní znalost MS Excel - schopnost samostatně vytvářet přehledné reporty pro management společnosti
  • zapojení logického a analytického myšlení
  • samostatnost, komunikativnost a smysl pro detail
  • realizace případných nápravných opatření
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

Co nabízíme?

  • práci v perspektivní a stále se rozvíjející společnosti
  • prostor pro seberealizaci
  • přátelské pracovní prostředí
  • stabilní pozici na HPP
  • platové ohodnocení - nástupní plat: 33 000 Kč/měs.
  • práci v plném úvazku: PO - PÁ, od 8:00 - do 16:00 hod.
  • benefity: kvartální prémie, multisport card, firemní akce, a další...

Nástup: možný ihned/dle dohody.

Pokud Vás daná pozice oslovila, zašlete nám Váš profesní životopis.

Pakliže se Vám do 14 dnů neozveme, nepostoupil/a jste užšího výběru.

Předem děkujeme za Vaše reakce....