Inzerát již není k dispozici

Ramaku s.r.o.

Shop Assistant v IQOS prodejně Globus Ostrava

Do IQOS prodejny v Globusu Ostrava hledáme schopného a komunikativního kolegu/kolegyni s příjemným vystupováním a obchodním duchem.

NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE:

aktivní prodej, kompletní poradenství a poskytování prémiového zákaznického servisu, práce s PC

OČEKÁVÁME OD VÁS:

cílevědomost, zodpovědnost za svěřené úkoly

znalost základů práce s PC a sady Microsoft Office (primárně Excel)

proaktivní přístup k zákazníkovi (!)

NABÍZÍME VÁM:

dlouhodobou spolupráci na HPP (plný úvazek) v režimu krátký/dlouhý týden

kromě mzdy i provize z prodeje a stravenkový paušál

motivační bonusy

další benefity s ohledem na Vaše preference

plné proškolení, permanentní podporu a férové jednání

Předem děkujeme za Váš životopis včetně přiložené fotografie.