Zkuste jít nabrigadu.info ?

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

Nástup možný IHNED. Pracovní doba od 6 - 14 hodin. Místo výkonu práce: Letiště 1876, Otrokovice.

Pracovní náplň:
- preventivní denní kontrola agregátů a elektrických zařízení
- údržba a oprava strojů a zařízení
- údržba rozvodů a zařízení rozvoden nízkého napětí
- údržba osvětlení atp.

Požadujeme:
- SOŠ/SOU v oboru elektro
- odbornou způsobilost dle vyhlášky č. 50/78 Sb., min. § 6
- znalost a orientace ve výkresové dokumentaci - elektro
- praxi na stejné či obdobné pozici min. 3 roky
- schopnost práce ve výškách, řidičský průkaz sk. B
- manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, týmový a aktivní přístup

Nabízíme:
- dlouhodobě stabilní práci a pravidelnou mzdu
- plné zaškolení na pozici
- nástupní bonus, odměny, příspěvek na stravování a penzijní spoření
- pracovní oděvy včetně praní