Inzerát již není k dispozici

VŠEOBECNÁ ÚČETNÍ

Do našeho týmu hledáme uchazeče na pozici všeobecná účetní. Nástup ihned nebo dohodou.
Pracovní doba od 7 - 15 hodin. Místo výkonu práce: Letiště 1876, Otrokovice.

Pracovní náplň:
- kontrola prvotních provozních dokladů k fakturaci, vystavování a účtování faktur
- vedení a účtování pokladny, příjem plateb v hotovosti
- příprava podkladů v oblasti DPH, silniční daně a daně z příjmů
- příprava podkladů pro sestavování účetních uzávěrek
- archivace účetních dokladů, inventarizace majetku, nákup kancelářských potřeb

Požadujeme:
- SŠ vzdělání, praxe na obdobné pozici
- znalost podvojného účetnictví a účetních procesů, znalost daňových zákonů
- spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost a příjemné vystupování
- uživatelské znalosti MS Office

Nabízíme:
- stabilní a dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
- odpovídající mzdové ohodnocení, motivační a mimořádné odměny
- příspěvek na stravování a penzijní spoření
- možnost dalšího vzdělávání v oboru, služební telefon, pitný režim na pracovišti (zdarma káva, čaj…)