Inzerát již není k dispozici

Prodavač Specialista - Pacov

V Albertu inspirujeme naše zákazníky, aby jedli a žili lépe. Nabízíme poctivé, kvalitní potraviny a podporujeme zdravý životní styl. V naší Albert rodině nám záleží na vyváženosti mezi pracovním a osobním životem a snažíme se o jejich vzájemné propojení.

Budete se starat o svěřený úsek a společně s kolegy se budete podílet na tom, aby od nás zákazníci odcházeli spokojení a rádi se k nám vraceli.

Co nabízíme:

*volbu délky pracovního úvazku

*osvědčený systém zaškolení

*inovativní a moderní prostředí-nejen ve vybavení prodejen, ale stále pracujeme i na zjednodušení a zautomatizování procesů

*zaměstnanecké benefity (např. příspěvek na dopravu, zvýhodněný tarif volání, slevu na rodinný nákup, stravenkovou kartu, Multisport kartu, dovolenou navíc dle délky pracovního poměru)

Náplň práce:

*připravíte si svůj vybraný úsek pro zákazníky:

*obsluhovaný úsek: nakrájíte sýry a salámy, doplníte saláty, ugrilujete pochoutky z masa

*úsek ovoce a zelenina: ze skladu doplníte čerstvé ovoce a zeleninu do regálů na prodejně, zkontrolujete kvalitu, během dne doplňujete zboží a udržujete čistotu na úseku

*úsek pečiva: ráno připravíte těsta, upečete pečivo a provoníte celou prodejnu, během dne postupně dopékáte další pečivo a staráte se o čistotu úseku.

*úsek doplňování zboží: doplňujete zboží a kontrolujete data spotřeby a správné ceny

*pokladní: markujete zboží na pokladně, jste zodpovědný/-á za správnost načtení položek nákupu

*během dne obsluhujete zákazníky, doplňujete sortiment a udržujete úsek čistý a upravený.

Co očekáváme:

*praxi na obdobné pozici v maloobchodu

*dodržování všech norem a procedur při práci se zbožím

*samostatnost a orientaci na zákazníka

*práci ve směnném provozu

Jaký jsme zaměstnavatel

*podporujeme zdravý životní styl: zvýhodněná Multisport karta, program zdravotní prevence, program zdravého stravování, Albert linka pomoci, čerstvé ovoce v zázemí, měsíc zdraví apod.

*podporujeme vyváženost mezi pracovním a osobním životem: různé podoby pracovních úvazků, 15% sleva na rodinný nákup v Albertu atd.

*jsme společensky a ekologicky zodpovědní: zkrácené účtenky, Nadační fond Albert, podpora Národní potravinové sbírky, darování neprodaných potravin, spolupráce s lokálními dodavateli atd.

*jsme inovativní: remodeling a rekonstrukce prodejen, distribučních center a kanceláří, samoobslužné pokladny, elektronické cenovky, Albert scan, věrnostní aplikace Můj Albert apod.

*jsme součástí nadnárodní skupiny Ahold Delhaize

*působíme na trhu 30 let (od roku 1991)

*máme více než 300 prodejen po celé ČR a 3 distribuční centra

V našich inzerátech používáme tzv.generické maskulinum, mužský rod pro souhrnné označení mužů i žen.